Fidesz: Kiegyensúlyozott, fejlesztéscentrikus a 2022-es békéscsabai költségvetés
Csütörtökön tartotta februári ülését a békéscsabai közgyűlés, amelyet pénteken reggel értékelt a helyi Fidesz-frakció. Az ülésen hozott döntésekről Hanó Miklós alpolgármester és Paláncz György önkormányzati képviselő tájékoztatott.
2022. február 25. 11:11 | Papp Ádám Sándor
Tovább olvasom