Díszdiplomások köszöntése a városházán

Díszdiplomás tanárokat, illetve a kulturális és köznevelési intézmények nyugállományban lévő és aktív  vezetőit köszöntötte Békéscsaba önkormányzata csütörtökön.

A város vezetése minden évben így köszöni meg azt az áldozatos munkát, amit sokan évtizedeken át végeztek felelősségteljesen és odaadóan a felnövekvő generációkért.

 

GYÉMÁNTDIPLOMÁSOK
Diplomája megszerzése után 60 évvel gyémántdiplomát vehetett át a képző intézményében:

1. Argay Bálint – Békéscsabai SZC Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

2. Balázs Imre – Békéscsabai SZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
3. Baukó Györgyné – Kölcsey Utcai és Ligeti Sori Óvoda

4. Dr. Krupa Andrásné – Békéscsabai SZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
5. Hidasi Tiborné – Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

6. Kiss Ferenc – Békéscsabai SZC Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnáziuma
7. Krett György – Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

8. Kvasz Pál – Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola
9. Novák András – Erzsébethelyi Általános Iskola

Illetve Nagy Zoltánné, aki 2016-ban nem tudott részt venni az átadón
ARANYDIPLOMÁSOK
Diplomája megszerzése után 50 évvel aranydiplomát vehetett át a képző intézményében:

1. Budai Gyuláné – Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola
2. Csajági Andrásné – Gerlai Általános Iskola
3. Dr. Domokos Tamásné – Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium

4. Dr. Vécsei Lászlóné – Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola
5. Fülöpné Fischer Katalin – Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola
6. Gátszegi Ferencné – Békés Megyei Önkormányzat Művelődési Osztály

7. Győri Lászlóné – Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
8. Kerekes Lídia Terézia – Békéscsabai Bartók Béla Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
9. Kocziha Mihályné – Mackó-Kuckó Óvoda
10. Komlódi Józsefné – Szigligeti Utcai és Kazinczy-lakótelepi Óvoda
11. Kovács Gyuláné – Békéscsabai SZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
12. Kölcsey Szabolcsné – Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
13. Lehner Erika – Békéscsabai Szent László Utcai Általános Iskola

14. Lestyán Árpádné – Békéscsabai Szent László Utcai Általános Iskola

15. Lipcsei Imréné – Százszorszép Művészeti Bázisóvoda
16. Murvai László – Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közigazgatási Szakgimnáziuma és Kollégiuma

17. Nagy Gyula – Esély Padagógiai Központ Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Készségfejlesztő Iskola

18. Széplaky Endréné Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

19. Tímár Tiborné – Békéscsabai SZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
20. Turbucz Ferencné – Erzsébethelyi Általános Iskola
21. Udvardy József Lászlóné – Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közigazgatási Szakgimnáziuma és Kollégiuma

22. Újházy Lászlóné – Békéscsabai Bartók Béla Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

23. Viczián Klára Valéria – Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Gépészeti, Informatikai és Rendészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma

 

 

 

Megosztás:

Címke: , , , ,