A zéró tolerancia az esély arra, hogy mindenki biztonságban hazaérhessen
Figyelemfelkeltő akciót szervezett a Békéscsabai Rendőrkapitányság, péntek délután, a főtéren. A balesetmegelőzési programon a járókelők kipróbálhatták a részegséget, bódultságot szimuláló szemüveget.
2026. június 19. 16:40 | Fajó Attila
Tovább olvasom