Elkezdődött a jubileumi 50. Békés-tarhosi Zenei Napok
Fél évszázados jubileumához érkezett az ország egyik legpatinásabb komolyzenei rendezvénysorozata. A Békés-tarhosi Zenei Napok ünnepélyes megnyitóját a Békés Megyei Szimfonikus Zenekar nyitóhangversenye fémjelezte a helyi művelődési központban. A következő hetek a legmagasabb szintű kultúráról, a hagyományok ápolásáról és a zenei utánpótlás neveléséről szólnak.
2026. június 20. 12:25 | Sipos Gábor
Tovább olvasom