Továbbképzésen vettek részt a Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság rendőrei
A Békés Vármegyei Rendőr-főkapitányság vízirendészeti szolgálatot ellátó rendőrei június 3-án és 4-én szezonnyitó képzésen vettek részt Békés – Dánfokon.
2026. június 8. 18:35 | behir.hu
Tovább olvasom