Asztalitenisz, női foci és darts – folytatódott a Sporthétfő
Ismét megtartották a Sporthétfőt a békéscsabai főtéren, ahol ezúttal 8 egyesület mutatkozott be. A programsorozat célja, hogy bemutatkozási lehetőséget nyújtson a békéscsabai sportegyesületeknek, valamint hogy a fiatalok megismerjék a városban működő klubokat…
2018. augusztus 7. 09:29 | Gyemendi Réka
Tovább olvasom