Befejeződött az M-Flexilog hárommilliárdos beruházása
Befejeződött a csomagolóanyag-ipari M-FlexiLog Kft. hárommilliárd forintos beruházása, az új gyártóbázison május 2-án indul el a munka. Kása István Zoltán, az osztrák tulajdonosi hátterű vállalat ügyvezető igazgatója elmondta: a tavaly nyáron indult zöldmezős…
2017. április 27. 14:37 | behir.hu
Tovább olvasom