Városi pedagógusnap Békéscsabán kitüntetésekkel, elismerésekkel
A városháza dísztermében tartott ünnepségen mondtak köszönetet a város pedagógusainak kedden, Békéscsabán. A rendezvényen Békéscsaba Kiváló Pedagógusa kitüntetést kapott Gödör Zsuzsanna Gabriella és Schnider György, valamint itt adták át a pedagógus és oktatói szolgálati emlékérmeket is.
2026. június 9. 16:11 | Bere Mátyás
Tovább olvasom