Nyár utolsó heteiben is érdemes odafigyelni az értékeinkre!
A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság tanácsai a nyaralni utazóknak. A nyár utolsó heteiben sokan kelnek útra, utaznak el otthonról. A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság kéri, hogy közösségi oldalakon ne osszák meg mindenkivel, mettől meddig nem lesznek otthon!…
2018. augusztus 12. 11:23 | behir.hu
Tovább olvasom