Címke: utánpótlás

2022. október 2.

Vízilabda: Ismét két győzelem és egy vereség a mérleg

Az alapszakasz második fordulóját rendezték meg a hét végén az országos utánpótlás-bajnokság A2 csoportjában. A csabai fiatalok ezúttal a Napfény városába, Szegedre utaztak, ahol a helyiek jó erőkből álló együtteseivel mérték össze tudásukat a Tiszavirág Sportuszodában. Mérlegük – akárcsak az előző héten – két győzelem és egy vereség. Ez utóbbi eredmény akár fordított is lehetett volna.
2022. október 2. 11:22 | behir.hu
Tovább olvasom
2022. augusztus 23.
2022. augusztus 19.

I. Liget Fürdő Utánpótlás Vízilabda Kupa

2022. augusztus 23. 09:00 - 2022. augusztus 25. 14:00
Helyszín: Gyomaendrődi Liget Fürdő Gyomaendrőd Erzsébet Liget 2.
2022. augusztus 23-a és 25-e között vízilabdázók veszik birtokba a gyomaendrődi strand nagymedencéjét. Az utánpótlás vízilabda kupára 6 megyéből érkeznek versenyzők és a három nap folyamán 15 mérkőzést játszanak.
2022. augusztus 8.

Csabai pólós ezüstérem az aradi tornáról

A csabaiak gyermek III. korosztályosai a hét végén a szomszédos Romániában jártak egy háromnapos nemzetközi felkészülési tornán. Az Aradon megrendezett esemény lebonyolítása kissé rendhagyó volt, ugyanis 2×10 perces találkozókat vívott a négy csapat a három nap során, azonban minden együttes a másikkal ötször is összemérte tudását.
2022. augusztus 8. 06:34 | behir.hu
2022. augusztus 3.
2022. március 28.
2022. március 8.

Pályán a jövő!

Hétvégén a Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok adott otthon Gyulán az U8 és U9 korcsoportos Kisiskolás Kezdődobás Program I. fordulójának, amelyet a Békés Megyei Kézilabda Szövetség szervezett.
2022. március 8. 13:38 | Szabó Judit
2022. február 17.

Atlétika: Hét csabai aranyérem az ifjúsági és junior ob-n

A hétvégén a Nyíregyházi Atlétikai Centrum adott otthont az U18-as és az U20-as atléták fedettpályás országos bajnokságának. A nemrégiben átadott, impozáns létesítményben mindkét korosztályban avattak békéscsabai bajnokot: az országos kiélezett, eseménydús versenyeket hozott, végül összesen hét arany- és bronzérmet szereztek az egyesület versenyzői.
2022. február 17. 12:53 | behir.hu