Tavaly 428,5 ezer tonna biológiai termésnövelőt használtak fel a termelők
A magyarországi termelők 24,4 milliárd forint értékben 428,5 ezer tonna biológiai termésnövelőt használtak fel tavaly a növénytermesztéshez és talajélet-regeneráláshoz – ismerteti az Agrárközgazdasági Intézet (AKI) a honlapján közzétett összefoglalóban.
2026. június 14. 18:25 | behir.hu
Tovább olvasom