Címke: Szente-Réth Katalin

2025. június 21.

Itt hagyjuk kedves iskolánk – Ötvenöten ballagtak el az evangélikus iskolából

Ötvenöt nyolcadikos diák ballagott el a Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégiumból. A diákok szombaton még egy utolsó osztályfőnöki órán vettek részt, majd az épületet bejárva köszöntek el az iskola falaitól. Az ünnepség az evangélikus nagytemplomban zárult, ahol a végzősök megkapták lelki útravalóikat is.
2025. június 21. 17:25 | Bimbó Lajos
Tovább olvasom
2025. május 5.
2024. szeptember 2.
2024. június 16.
2021. május 3.
2020. június 19.
2020. március 14.
2020. február 29.
2019. szeptember 2.
2018. december 1.
FEL