Címke: Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium Művészeti Szakgimnázium Általános Iskola Óvoda Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

2016. május 31.

Biztonságos közlekedést tanulnak az óvodások

Óvodásoknak hirdetett közlekedésbiztonsági pályázatot a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium. A programban többek között megtanítják a legkisebbeknek a KRESZ-táblák jelentéseit és a közúti közlekedés alapvető szabályait. A kiválasztott óvodákban a nyári szünet előtti utolsó hetekben zajlanak a foglalkozások.
2016. május 31. 13:25 | Zsíros András
Tovább olvasom
2016. április 19.

Lelkesítő koncert a Szeretetszolgálatnál

Időseket, fogyatékkal élőket és középiskolás diákokat szólít meg a Békéscsabai Evangélikus Szeretetszolgálat „Kapcsoljunk ki együtt egymásért” programja. Ennek részeként látogatott el a minap az intézménybe Bagdi Bella életmódfejlesztő énekesnő, akinek motivációs koncertjével töltekezhettek fel a résztvevők.
2016. április 19. 17:39 | Zsíros András
Tovább olvasom
2016. április 8.

Virtuális találkozások az emlékekkel

A városhoz köthető zsidó emlékeket idézik fel egy interaktív, öt állomásból álló sétán a Békéscsabai Evangélikus Gimnázium tanulói. A program különlegessége, hogy a szóbeli beszámoló mellett a gyerekek videóinterjúkat nézhetnek meg, amin a Békéscsabáról elszármazott zsidó emberek mesélték el személyes történeteiket. 
2016. április 8. 14:32 | Laczkó Viktória
Tovább olvasom
2016. március 22.
2016. február 4.

Kézilabdás osztállyal erősít az Előre NKSE

Kézilabdás osztály indult Békéscsabán, a Szeberényi Gusztáv Adolf evangélikus gimnáziumban. Az inzémény a Békéscsabai Előre Női Kézilabda Sport Egyesület közösen állítja össze az órarendet, úgy hogy a sportoló fiatalok minden elfoglaltságuknak eleget tudjanak tenni, ne maradjanak le sem az edzésekről sem az órákról. Azt szeretnék, ha az együttműködés hosszú-távú lenne, és további osztályok is indulnának majd.
2016. február 4. 15:49 | Varga Diána
Tovább olvasom
FEL