Címke: szakmai nap

2019. október 4.
2019. május 20.
2018. november 30.

Szakmai napot tartottak a könyvelők

A Minősített Könyvelők Egyesülete (MINKE) két legaktívabb régióját jutalmazták a közelmúltban. Békéscsabán és Győrött szerveztek szakmai napot, ahova elsősorban a régióban dolgozó tagokat várták. A rendezvényeken az adóváltozások mellett beszéltek arról is,…
2018. november 30. 15:21 | behir.hu
Tovább olvasom
2018. szeptember 27.

A villamosipari képzéseket népszerűsítették a Trefortban

A Békéscsabai Szakképzési Centrum (BSZC) Trefort tagiskolája egész napos Villamos Szakmai Napot rendezett szeptember 26-án. Az intézmény udvarán kiállítás segítségével mutatkoztak be a rendezvény támogatói, míg a BSZC központi épületének tanácskozó termében több előadást is meghallgathattak az érdeklődők például a villanyszerelő szakma szépségeiről. A rendezvényre főként a beiskolázásra készülő nyolcadikos diákokat és szüleiket, valamint a Trefort iskola tanulóit várták.
2018. szeptember 27. 08:01 | Gyemendi Réka
Tovább olvasom
2018. június 7.
2018. április 24.
2017. december 12.

Szakmai nap a Munkácsy Emlékházban

Közösségépítés, szakmai megbeszélések, és együtt dolgozás – a Munkácsy Emlékházban szakmai napot tartottak kedden délelőtt a könyvtáraknak, múzeumoknak, közművelődési intézményeknek és civil szervezeteknek a hatékonyabb munka érdekében. Az Arany János Művelődési…
2017. december 12. 18:09 | Szabó Rita
Tovább olvasom
2017. március 9.

Ötszáz kilogrammot is elbír, pedig száraztésztából épült 

Szakmai előadásokon vettek részt a békéscsabai Vásárhelyi Pál szakiskola tanulói. A program lényege, hogy a fiatalok, mint leendő útépítő és útfenntartó technikusok, kapcsolatba kerülhessenek tervezőkkel, kivitelezőkkel. Mindezek mellett a szórakoztatás is a program része, a nap második felében játékos vetélkedőn vettek részt a diákok.
2017. március 9. 16:05 | behir.hu
Tovább olvasom
2016. október 15.
2015. október 22.

Kétnyelvű gazdagság

A Jankay Tibor általános iskola adott otthont a két tannyelvű iskolák országos napjának, amelyet először rendeztek Békéscsabán. A találkozó célja, hogy az intézmények vezetői, pedagógusai tapasztalatot cseréljenek, tanuljanak egymástól és bemutató órákon ellessék a jó gyakorlatokat. A Jankay Tibor általános iskola adott otthont a k
2015. október 22. 14:24 | behir.hu
Tovább olvasom
FEL