A birminghami fedett pályás világbajnokság után alig pár nappal Márton Anita két békéscsabai oktatási intézménybe látogatott el edzőjével, Eperjesi Lászlóval. Szerdán a Kazinczy Ferenc Általános Iskola és a Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági…