Kék színben ragyogott az Almásy-kastély
Második alkalommal hívta életre autizmus világnapi eseményét az Esély Pedagógiai Központ Pánczél Imre Tagintézménye csütörtökön, Gyulán. A kezdeményezés célja az, hogy felhívja a figyelmet az autizmusban élő társainkra.
2018. április 20. 16:57 | Papp Ádám Sándor
Tovább olvasom