Ne nyúlj ahhoz, ami nem a tiéd!
Üléseket, kerekeket, kormányt, kosarat lopott le kerékpárokról két fiatal Gyula belvárosában. Az egyik bicikli vázát bedobták az Élővíz-csatornába. A Gyulai Rendőrkapitányság eljárást indított két gyulai fiatal ellen, akik 2017. szeptember 15-éről 16-ára…
2017. szeptember 22. 16:09 | Knyihár Mihály
Tovább olvasom