Kikötő: Lelkészházaspár érkezett a gyulai evangélikusokhoz
Augusztusban kezdte meg a lelkészi szolgálatot a gyulai evangélikus egyházközségnél egy fiatal házaspár, Pápai-Tóth Orsolya és Pápai Attila. Velük a 7. Tv Kikötő című műsorában beszélgetett Zsíros András műsorvezető.
2017. augusztus 9. 15:51 | Mikóczy Erika
Tovább olvasom