Megyei szakmai versenyt nyertek az Orosházi Kórház ápolói
A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Békés Megyei Szervezete “Hivatás és szakmaiság” címmel immár ötödik alkalommal rendezett szakmai versenyt Békéscsabán május 5-én. Az idei megmérettetésre a békéscsabaiak mellett az Orosházi Kórház ápolói – Hangya-Kerekes…
2018. május 10. 17:20 | behir.hu
Tovább olvasom