Címke: Örkényi-Nyist Kornélia

2019. április 3.

Kéken ragyogott az Almásy-kastély az autizmus világnapján

A Ragyogj Kéken Kampány célja, hogy felhívja a világ figyelmét az autizmusra. Az Esély Pedagógiai Központ Pánczél Imre Tagintézménye érzékenyítő programot szervezett április 2-án, az autizmus világnapján. A rendezvény egy kék lufis felvonulással indult, amelynek résztvevői végül az Almásy-kastély elé érkeztek, ahol az est zárásaként az épület fő homlokzatát világították meg kék fénnyel.
2019. április 3. 19:05 | Kugyelka-Zámbori Eszter
Tovább olvasom
FEL