Címke: Olimpia - Kerékpárosok szobor

2021. június 25.

Megérkezett a színház elé a bringás szobor

Péntek délelőtt megérkezett Békéscsabára a csanádapácai származású Mihály Gábor szobrászművész Olimpia – Kerékpározók című alkotása. A versenybicikliseket ábrázoló szobor a Jókai színház bejárata előtti zöldrészen lesz látható – amely egyelőre takarásban várja az ünnepséget.
2021. június 25. 13:51 | Such Tamás
Tovább olvasom
2020. április 8.

Hamarosan egy szobor is megerősíti, hogy Békéscsaba kerékpárosbarát

Újabb szoborral gazdagodik Békéscsaba, amely többek között azt is bemutatja, hogy a megyeszékhely egy kerékpárosbarát város. A Kossuth- és Munkácsy-díjas Mihály Gábor szobrászművész nívós alkotása kap helyet a közeljövőben Békéscsabán. Az Olimpia - Kerékpározók című szobor eredetije Lausanne-ban, az Olimpiai Múzeum nagy kertjében áll.
2020. április 8. 09:16 | Hidvégi Dávid
Tovább olvasom
2019. december 20.

Szarvas Péter: Továbbra is a takarékosságra kell törekedni

Jövőre is törekedni kell arra, hogy a békéscsabai intézmények minél stabilabban, magas színvonalon működjenek, a város pedig rendezettebbé váljon – közölte a békési megyeszékhely polgármestere a decemberi közgyűlést követően. Szarvas Péter jelezte azt is, hogy a fejlesztések a továbbiakban is fontos szerepet játszanak majd.
2019. december 20. 10:57 | Varga Diána
Tovább olvasom
FEL