Csabai játékosokkal a soraiban két meccset nyert a válogatott az Európa-Ligában
A magyar női röplabda-válogatott Észtországot három, Horvátországot pedig négy szettben győzte le az Európa-Liga alapszakaszának kecskeméti fordulójában.
2026. június 15. 12:01 | Kovács Dávid
Tovább olvasom