Tűz ütött ki a békéscsabai szeméttelepen
Szombat kora délután Békéscsaba határában, a Mezőberény felé vezető 47-es út melletti szeméttelep kigyulladt, a tűzoltók már megfékezték a tűz továbbterjedését.
2026. június 20. 14:23 | Bere Mátyás
Tovább olvasom