Címke: M44

2019. május 2.

Új áteresz épül az M44 mentén

A Békés Megyei Önkormányzat Közgyűlése múlt év decemberi rendkívüli ülésén beadványt fogadott el a D-1 főcsatorna meghosszabbításáról és a Dögös-Kákafoki főcsatornába bekötéséről, valamint az M44 mentén egy új áteresz megépítéséről. A tervezett fejlesztés…
2019. május 2. 07:35 | behir.hu
Tovább olvasom
2019. február 13.
2019. január 3.
2018. december 20.
2018. december 19.
2018. október 31.
2018. szeptember 30.
2018. június 28.
2018. június 16.
2018. május 2.
FEL