Meghalt három beteg, 510-el nőtt az új fertőzöttek száma
Meghalt három krónikus beteg és 510-el nőtt az új koronavírus-fertőzöttek száma - közölte a koronavirus.gov.hu szombaton.
2020. szeptember 5. 10:21 | behir.hu
Tovább olvasom