3928 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 84 beteg
3928 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 94 916 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 84 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 2147 főre emelkedett, 22 823-an pedig már meggyógyultak. Az aktív fertőzöttek száma 69 946 fő.
2020. november 5. 09:11 | behir.hu
Tovább olvasom