4397 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 121 beteg
4397 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 170 298 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 121 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 3689 főre emelkedett, 40 820-an pedig már meggyógyultak. Az aktív fertőzöttek száma 125 789 fő.
2020. november 21. 09:29 | behir.hu
Tovább olvasom