Címke: koronavírus-járvány

2021. február 17.

1548 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 94 beteg

1548 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 391 170 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 94 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 13 931 főre emelkedett. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 299 989 fő, az aktív fertőzöttek száma 77 250 fő.
2021. február 17. 08:50 | behir.hu
Tovább olvasom
2021. február 16.

823 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 85 beteg

823 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 389 622 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 85 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 13 837 főre emelkedett. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 298 773 fő, az aktív fertőzöttek száma 77 012 főre csökkent.
2021. február 16. 09:33 | behir.hu
Tovább olvasom
2021. február 15.

1337 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 46 beteg

337 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 388 799 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 46 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 13 752 főre emelkedett. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 298 008 fő, az aktív fertőzöttek száma 77 039 főre csökkent.
2021. február 15. 08:48 | behir.hu
Tovább olvasom
2021. február 14.

1707 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 70 beteg

1707 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 387 462 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 70 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 13 706 főre emelkedett. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 296 173 fő, az aktív fertőzöttek száma 77 583 főre csökkent.
2021. február 14. 09:27 | behir.hu
Tovább olvasom
2021. február 13.

2020 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 93 beteg

2020 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 385 755 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 93 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 13 636 főre emelkedett. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 293 542 fő, az aktív fertőzöttek száma 78 577 főre csökkent.
2021. február 13. 09:06 | behir.hu
Tovább olvasom
2021. február 12.

Orbán Viktor: További szigorításokra nincs szükség

„Most már nem védekezünk, hanem támadunk, főleg, hogy már van újraindítási akciótervünk. A nyitás után óriási munkaerőhiány lesz, most már erre kell, hogy készüljenek a vállalkozások” – jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth Rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában pénteken.
2021. február 12. 09:24 | behir.hu
Tovább olvasom

1860 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 99 beteg

1860 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 383 735 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 99 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 13 543 főre emelkedett. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 289 520 fő, az aktív fertőzöttek száma 80 672 főre csökkent.
2021. február 12. 08:51 | behir.hu
Tovább olvasom
2021. február 11.

Mit kell tudni a legidősebbek és a 60 év alatti krónikus betegek oltásáról?

Február első hetén elkezdődött és a vakcinaszállítmányok ütemében folytatódik a regisztrált legidősebbek oltása. Emellett február második hetében megkezdődik a 60 év alatti krónikus betegek oltása is. Az oltandókat a háziorvosuk értesíti és egyeztet velük az oltás pontos időpontjáról és helyszínéről, amely lehet a kórházi oltópont, vagy a háziorvosi rendelő, vagy az idős ember otthona is.
2021. február 11. 10:48 | behir.hu
Tovább olvasom
FEL