Koronavírus: Meghalt egy beteg, 52-vel nőtt a fertőzöttek száma Magyarországon
Meghalt egy idős krónikus beteg, és újabb 52 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu szerdán, kiemelve: eddig 5 486 514 embert oltottak be Magyarországon, közülük 4 916 927-en már a második adag vakcinát is megkapták.
2021. június 30. 10:43 | behir.hu
Tovább olvasom