A tavaszi aszály után az árak is földbe álltak
Beindult az aratási szezon Békés vármegyében. Az őszi árpa betakarítása már javában zajlik, és helyenként a búzatábláknak is nekimentek a kombájnok. Bár a gépek felkészülten fordultak rá a szezonra, a gazdák arca korántsem felhőtlen: a tavaszi aszály miatt rendkívül gyenge hozamok várhatók, miközben az alacsony felvásárlási árak miatt a termelés szinte teljesen veszteséges.
09:17 | Sipos Gábor
Tovább olvasom