Példát mutattak a japánok: takarítottak, szemetet szedtek a vesztes meccs után
Mint tudjuk, a labdarúgó világbajnokság hétfői napján Japán válogatottja igazán nagy küzdelemben 3:2-re kikapott Belgium csapatától. Ami a mérkőzés után történt, arról már kevesebbet hallani, pedig példamutató mindnyájunk számára. Mint arról a Nemzeti Sport…
2018. július 3. 14:17 | behir.hu
Tovább olvasom