Bálint József: A digitalizáció segítheti a generációk közötti párbeszédet
A közelmúltban ülésezett Békéscsabán az Idősügyi Tanács, ahol az idősekkel foglalkozó szakemberek és a nyugdíjas szervezetek képviselői tanácskoztak a korosztályt érintő kérdésekről. A részletekről Bálint József, szociális ügyekért is felelős alpolgármester tájékoztatta portálunkat.
2026. június 4. 13:33 | Mikóczy Erika
Tovább olvasom