A Békés megyei emberkereskedő büntetésének súlyosítását kérte az ügyészség
A Szegedi Fellebbviteli Főügyészség másodfokú ügyészségként súlyosabb büntetést indítványoz azzal a nővel szemben, akit az elsőfokú bíróság emberkereskedelem bűntette és más bűncselekmény miatt nem jogerősen 6 év fegyházbüntetésre ítélt.
2022. december 5. 14:40 | behir.hu
Tovább olvasom