Örökbefogadott egy gólyát a Békéscsabai Médiacentrum
Olvasóink a nap 24 órájában láthatják a Békéscsabai Evangélikus Általános Iskola melletti kéményen lakó madarat. A gólyát az iskola diákjai is nagy lelkesedéssel fogadták. A pedagógusok is örömmel üdvözölték a vendéget, és remélik, hamarosan fiókákat is láthatnak…
2016. április 10. 08:34 | behir.hu
Tovább olvasom