Kikeltek a behir gólyák fiókái
Ahogy arról már korábban is írtunk a Békéscsabai Médiacentrum örökbefogadott egy gólyát, aki később párra lelt és kettesben élnek az evangélikus általános iskola melletti kéményen. Életük a nap 24 órájában nyomon követhető kameránk segítségével.
2017. június 2. 15:16 | Knyihár Mihály
Tovább olvasom