Megújul a sportcsarnok
A női kézilabda klub egy 10 millió forint összértékű fejlesztés megvalósításába kezdett bele a Városi Sportcsarnokban. A beruházás során több öltözőt is átalakítanak a csapat, a játékvezetők és a versenybírók számára, de felújítják az úgynevezett „B” lelátórész első két sorát, ahol a sajtó munkatársai dolgozhatnak majd. A női
2015. november 19. 07:02 | behir.hu
Tovább olvasom