A legfontosabb a szeretet – Polgári szalon a népfőiskolán
Különleges lelki feltöltődésre és inspiráló találkozásra várták az érdeklődőket hétfő délután a Fehérliliom Népfőiskola konferencia termében. A „Megismertük a szeretetet” címmel meghirdetett est vendége Felföldi László pécsi megyés püspök volt, akivel Vojtkó Ferenc ügyvezető beszélgetett arról, hogyan adhat biztos iránytűt a szeretet a családok és a közösségek számára a mindennapokban.
2026. június 16. 09:27 | Bere Mátyás
Tovább olvasom