Díjazták a kimagasló eredményt elért tanulókat
Az országos versenyen kimagasló eredményt elért tanulóit és felkészítő tanárait díjazta a Békéscsabai Szakképzési Centrum. Az eseményen közel 50 diák és csaknem 40 felkészítő pedagógus részesült elismerésben.
2017. május 19. 17:22 | Knyihár Mihály
Tovább olvasom