A kemény munka meghozta gyümölcsét – Évzárót tartott a BRSE
A Békéscsabai Röplabda Sportegyesület megtartotta hagyományos módon az évzáró rendezvényét az utánpótlás korosztályok számára a Röplabda Akadémián. Az esemény célja, hogy köszöntésekkel egybekötve zárják le az aktuális idényt.
2026. június 9. 10:13 | Gulyás Gergő
Tovább olvasom