Kiírta magából – Könyvbemutató a Lencsési Könyvtárban
„Naplóírással kezdődött, könyv lett belőle” felütéssel tartott előadást, valamint könyvbemutatót a minap Bódia Miklósné Tóth Mária Magdolna, a Lencsési Könyvtárban. A program moderátora Andó István tudományfilozófus volt.
09:15 | Such Tamás
Tovább olvasom