Boldogok, kik újjá lettek – Bemerítési alkalom a baptista gyülekezetben
Ünnepi istentiszteletre került sor június 21-én a Békéscsabai Baptista Imaházban. A gyülekezet három fiatalt köszöntött, akik a vízbe való bemerítkezésükkel is kifejezték: Krisztushoz tartoznak.
16:20 | behir.hu
Tovább olvasom