Címke: Békési Mentálhigiénés Egyesület

2023. november 19.

Nem az a lényeg, ki miért csúszott le, hanem hogy mi hogyan segíthetünk

Péntektől vasárnapig a legnagyobb élelmiszergyűjtő akcióját szervezte meg a Magyar Élelmiszerbank Egyesület. Békéscsabán a Mentálhigiénés Egyesület és a Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium elhivatott diáksága is csatlakozott a szervezett gyűjtéshez. Még néhány óráig van lehetőség leadni száraz élelmiszert Békéscsabán, a Tescoban kialakított gyűjtőponton.
2023. november 19. 14:15 | Csiffáry Zsuzsanna
Tovább olvasom
2022. október 26.
2022. augusztus 22.
2021. október 9.

Interaktív előadást tartott a segítségnyújtásról a diákoknak a szociális munkás

Önzetlenül segíteni másokon az egyik legjobb dolog a világon, mert jót teszünk valakivel, aki rászorul, akinek szüksége van a támogatásra, emellett pedig mi is jobban érezhetjük magunkat tőle, jobb lehet a hangulatunk, boldogabb az életünk. Nincs ezzel másként Bonnyai Sándor, a Békési Mentálhigiénés Egyesület munkatársa sem.
2021. október 9. 10:34 | Csiffáry Zsuzsanna
Tovább olvasom
2021. október 6.
FEL