Címke: Békéscsabai Lakótelepi SE – Debreczeni Team

2024. április 9.

Az osztrák verseny legeredményesebb csapata lett a békéscsabai Debreczeni Team

Április hatodikán az ausztriai Mattersburgban rendezték meg a 14. ASVÖ Junior Challenge kick-box versenyt, ahol 5 ország 25 csapatának 172 versenyzője több szabályrendszerben küzdött meg egymással. A Békéscsabai Lakótelepi SE Debreczeni Team a megszerzett 11 arany, 7 ezüst és 10 bronzéremmel a megmérettetés legeredményesebb csapata lett.
2024. április 9. 09:23 | Kovács Andrea
Tovább olvasom
2024. március 30.
2024. március 9.

Több mint hétszáz kick-box versenyző küzdött a diákolimpia csabai döntőjében

Hetedik alkalommal adott otthont Békéscsaba a kick-box diákolimpia döntőjének. A sportág legjelentősebb utánpótlás versenyére az ország 16 vármegyéjéből több mint hétszáz sportoló érkezett. A házigazda Békéscsabai Lakótelepi SE Debreczeni Team 45 versenyzőjével képviseltette magát a világbajnokságra válogató megmérettetésen.
2024. március 9. 17:22 | Kovács Andrea
2024. január 5.
2023. december 9.
2023. november 7.
2023. november 2.

Békési éremdömping Nádudvaron

Nyolcadik alkalommal rendezték meg az elmúlt hétvégén a Nádudvar Gasztro Kupa kick-box országos versenyt. A nagyszabású viadalra most is nagy volt az érdeklődés, hiszen közel 40 klub 293 versenyzője 400 nevezését adta le.
2023. november 2. 07:26 | behir.hu
2023. október 7.
2023. szeptember 18.

Európa- és országos bajnokságról is éremesővel tértek haza a csabai kick-boxosok

Néhány nap különbséggel két jelentős versenyen is sikeresen szerepeltek a Békéscsabai Lakótelepi SE Debreczeni Team sportolói. Az utánpótlás kick-box Európa-bajnokságon összesen 12 érmet szereztek, a felnőtt országos bajnokságon pedig 4 magyar bajnoki címet nyertek el. A szakosztály vezetője, a korábbi hétszeres világbajnok Debreczeni Dezső 6 év kihagyás után lépett újra a küzdőtérre, és lett magyar bajnok masterclass kategóriában.
2023. szeptember 18. 09:44 | Kovács Andrea
2023. szeptember 12.

Az idei három Sporthétfőn harmincnégy sportágat mutatnak be Békéscsabán

Elindult az idei Sporthétfő programsorozat Békéscsabán, amelynek célja a sport népszerűsítése és az utánpótlás-bázis növelése a tanév elején. A hétfői alkalmakon a város 45 sportklubja összesen 34 különböző mozgásformát mutatott be az érdeklődő fiatalok számára, akik ki is próbálhatták magukat a számukra legszimpatikusabb sportágban.
2023. szeptember 12. 18:46 | Hidvégi Dávid