Címke: Békéscsabai Előre NKSE

2016. február 12.

Döntetlennel estek ki a csabai kézisek

Izgalmas kupacsatát hozott a Békéscsaba és a Fehérvár mérkőzése. A hazai lila-fehérek és a vendégek is eldönthették volna hamarabb a továbbjutást, végül a kicsit szerencsésebb csapat lehet ott a Magyar Kupa négyes döntőjében. Izgalm
2016. február 12. 21:36 | behir.hu
Tovább olvasom
2016. február 4.

Kézilabdás osztállyal erősít az Előre NKSE

Kézilabdás osztály indult Békéscsabán, a Szeberényi Gusztáv Adolf evangélikus gimnáziumban. Az inzémény a Békéscsabai Előre Női Kézilabda Sport Egyesületközösen állítja össze az órarendet, úgy hogy a sportoló fiatalok minden elfoglaltságuknak eleget tudjanak tenni, ne maradjanak le sem az edzésekről sem az órákról. Azt szeretnék, ha az együttműködés hosszú-távú lenne, és további osztályok is indulnának majd. Kézil
2016. február 4. 15:49 | Varga Diána
2016. február 1.

Budaörsön sem sikerült

A tavaszi szezon egyik legfontosabb összecsapását vívták a csabai női kézisek a sereghajtó Budaörs otthonában. Az eddig még pont nélkül álló hazai csapat ellen sokat jelentett volna a győzelem a lilák számára. A tava
2016. február 1. 06:51 | behir.hu
2016. január 29.
2016. január 23.

Tisztes helytállás a Győr ellen

Újra világsztárok lepték el a városi sportcsarnok parkettjét! A bajnoki cím visszahódításáért hajtó győri női kézilabdacsapat ellen szépen küzdöttek a Walfisch Mercédesz vezérelte békéscsabaiak. Újra
2016. január 23. 20:01 | behir.hu
2016. január 6.
2016. január 3.

Az év első kézilabda derbijén győzött a papírforma

Hiába volt a hosszabb szünet az NB I-es női kézilabda bajnokságban, nem sikerült a már régóta várt edzőkérdést megoldani a Békéscsabai Előre NKSE gárdájánál. A rutinos szakember, Szabó Károly ettől függetlenül bízott az időközben elvégzett munkában, ezzel együtt abban, hogy a csapat nem a késő őszi arcát mutatja majd az új esztendő elején. Természetesen mindent összevetve a vasárnapi meccs esélyese az idegenlégiósokkal teletűzdelt, a tabella harmadik helyén tanyázó vendég Siófok gárdája volt. Hiába volt a hosszabb szünet az
2016. január 3. 19:57 | behir.hu
2015. december 31.
2015. december 9.

Döntetlen Debrecenben

Az EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE együttese kedden délután Debrecenben lépett pályára felkészülési mérkőzésen, és 26-26 arányú döntetlent ért el a vendéglátók ellen. Az EUb
2015. december 9. 09:12 | behir.hu
2015. november 17.

Új szakember a női kéziseknél

Pénteken a bajnokság 11. fordulóban a Fehérvárt fogadja a Békéscsaba. Az összecsapásra gőzerővel készülő lila-fehérek edzői stábjához az előző bajnoki mérkőzés előtt csatlakozott az egykori kiváló békéscsabai játékos, Vólent János, így Szabó Károly megbízott vezetőedzővel karöltve végzik egyelőre a csapatnál a szakmai munkát. Pénteken a bajnokság 11. fordu
2015. november 17. 18:15 | behir.hu