Címke: Békéscsabai Diákönkormányzat

2017. október 25.
2017. április 14.

Diáknapok a Vízműben

Hétfőn kezdődött meg a 26. Vásárhelyi a Diáknapok Békéscsabán. Az induló diákok nem csak tudásukat próbálhatták ki, hanem azt is, hogy hogyan szerepelnének majd a legnagyobb iskolák közötti megmérettetésen, a Garabonciás napokon. Kampány program, kortes beszéd, „hepöning” – minden olyan program szerepelt a palettán, ami a diákpolgármester választás részét képezi majd októberben. Az indulók közül választják az iskola diák polgármesterét, aki a középiskoláját képviseli a garán.
2017. április 14. 11:48 | Horváth Szabolcs
Tovább olvasom

További programok »

FEL