Különleges kiállítás nyílt a BEG művésztanárainak alkotásaiból
Kiállítás nyílt a Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium művésztanárainak alkotásaiból a Csabagyöngye Kulturális Központ Békéstáji Galériájában csütörtökön délután.
2018. szeptember 21. 10:55 | Gyemendi Réka
Tovább olvasom