Címke: autizmus világnapja

2020. április 2.
2019. április 3.

Kéken ragyogott az Almásy-kastély az autizmus világnapján

A Ragyogj Kéken Kampány célja, hogy felhívja a világ figyelmét az autizmusra. Az Esély Pedagógiai Központ Pánczél Imre Tagintézménye érzékenyítő programot szervezett április 2-án, az autizmus világnapján. A rendezvény egy kék lufis felvonulással indult, amelynek résztvevői végül az Almásy-kastély elé érkeztek, ahol az est zárásaként az épület fő homlokzatát világították meg kék fénnyel.
2019. április 3. 19:05 | Kugyelka-Zámbori Eszter
Tovább olvasom
2018. április 20.
2018. március 30.
2018. március 28.
2018. március 23.
2017. április 3.
2016. október 22.

Autista fiatalok léptek színpadra

Autizmussal élő gyermekek és fiatalok léptek színpadra a Csaba Centerben. A szemléletformáló rendezvény célja az autizmussal élő személyek társadalmi el- és befogadása, az autista gyerekek és felnőttek közösséghez tartozás élményének erősítése. A békéscsabai AUT-PONT alapítvány immár 13. alkalommal szervezte meg az Autisták Napját.
2016. október 22. 06:07 | Laczkó Viktória
Tovább olvasom
2016. április 1.
FEL