Atlétika: Két csabai aranyérem a fedett ob-n
Márton Anita súlylökésben, Kovács Barbara pedig 3000 méteres gyaloglásban diadalmaskodott a fedettpályás atlétikai országos bajnokságon, Budapesten. A békéscsabai születésű Baji Balázs sérülése után visszatérve a 2. helyen végzett 60 méter gáton.
2020. február 24. 12:08 | behir.hu
Tovább olvasom