Címke: atlétika

2020. február 24.

Atlétika: Két csabai aranyérem a fedett ob-n

Márton Anita súlylökésben, Kovács Barbara pedig 3000 méteres gyaloglásban diadalmaskodott a fedettpályás atlétikai országos bajnokságon, Budapesten. A békéscsabai születésű Baji Balázs sérülése után visszatérve a 2. helyen végzett 60 méter gáton.
2020. február 24. 12:08 | behir.hu
Tovább olvasom
2020. február 8.
2019. december 28.
2019. december 3.
2019. október 30.
2019. október 22.
2019. október 16.
2019. október 4.
2019. szeptember 11.
2019. szeptember 3.
FEL