Címke: atlétika

2021. március 20.
2021. március 19.
2021. február 23.
2021. február 22.
2020. december 19.
2020. október 26.
2020. október 14.
2020. szeptember 7.
2020. augusztus 21.
2020. augusztus 10.

Atlétika: Két csabai érem az ob-ról

Kovács Barbara megnyerte az 5000 méteres gyaloglást, míg Bogdán Annabella bronzérmes lett gerelyhajításban a hétvégi 125. Magyar Bajnokságon, Budapesten. A csabaiak olimpiai bronzérmes sülylökője, Márton Anita ezúttal nem lépett dobókörbe.
2020. augusztus 10. 15:07 | behir.hu
Tovább olvasom
FEL