Címke: alpolgármester

2025. február 15.

Nagy Ferenc: Ez a város, ez a környezet mindannyiunké, vigyázzunk rá!

Békéscsaba önkormányzata benyújtotta pályázatát az Energiaügyi Minisztérium és az NHKV Zrt., „Tisztítsuk meg az országot II.” programjának felhívására, amelynek köszönhetően nettó 22,1 millió forintból számolnak fel illegális hulladéklerakókat a város különböző területein. A részletekről Nagy Ferenc alpolgármester adott tájékoztatást.
2025. február 15. 08:17 | Bimbó Lajos
Tovább olvasom
2025. február 9.
2025. január 28.
2025. január 16.

Bálint József: Mindenkit nagy szeretettel várunk az ökumenikus imahét alkalmaira

Január 19-e és 26-a között idén is megtartják a magyarországi keresztény egyházak az ökumenikus imahetet. A felekezetközi kezdeményezésnek Békéscsabán is nagy hagyománya van. A vármegyeszékhely programjairól Bálint József, egyházi ügyekért is felelős alpolgármesterrel beszélgetett a 7.Tv Aktuális című műsorában D. Nagy Bence műsorvezető.
2025. január 16. 11:05 | Mikóczy Erika
Tovább olvasom
2025. január 14.
2024. december 22.
2024. december 17.
2024. november 29.
2024. november 23.
2024. november 22.

Bálint József: Jó volt csabainak lenni Turócszentmártonban

Békéscsaba tizenegy településsel ápol testvérvárosi kapcsolatokat, hogy ezzel is lehetőséget teremtsen a környék értékeinek bemutatására, más országok, népek, közösségek gyakorlatának megismerésére. A Csabai Kolbászfesztiválra számos testvérváros delegációja érkezett hozzánk idén is, a közelmúltban pedig Bálint József alpolgármester képviselte a békési megyeszékhelyet a szlovákiai Turócszentmártonban.
2024. november 22. 13:39 | Mikóczy Erika
Tovább olvasom
FEL